DEPRESE, BOLESTI HLAVY

 

 

Kvalita lidského zdraví je z padesáti procent ovlivňována životním stylem každého z nás. Druhých padesát procent tvoří genetická výbava, životní prostředí a v neposlední řade i kvalita lékařské péče. Dnešní doba nám umožňuje svobodné rozhodování a to nejen v otázce zdraví. Zároveň rychlý vývoj vědeckotechnické revoluce nás nutí být pořád připraveni. Je vyvíjen velký tlak, což může způsobovat vznik různých zdravotních potíží. Dlouhotrvající stres může být také jednou z příčin vzniku depresí a bolestí hlavy. Jedno s druhým hodně souvisí. Tento stav pak ovlivňuje negativně život jak po psychické tak i po fyzické stránce a dostáváme se do kolotoče problémů a zdá se, že není cesty ven.

Je dobře, že naděje změnit tento stav dnes existuje i v podobě jednak služeb , které se u nás velice rychle rozvíjí a jednak kvalitních podpůrných léčebných prostředků přírodní medicíny.  Měli bychom zkusit tyto možnosti dříve než sáhneme ke krajnímu řešení jako jsou antidepresiva.

Gemmoterapie je jednou z nich – pomoc v podobě tinktur z pupenů rostlin. Jsou to čistě přírodní prostředky, mají účinky, které vždy blahodárně působí na organismus a to komplexně bez stanovení příčiny. Ale i zde platí jedna stará pravda. To co může pomoci jednomu nemusí nutně i druhému. Každý jsme individualita. Proto kombinací tinktur bylinných s pupenovými zvyšujeme účinnost na celý organismus.

 

 

Z bylinných tinktur jsou nejpoužívanější a nejvíce se osvědčily směsi jako

 

-          Cedof – přírodní antidepresivum T49

-          Epistop – pro dobrou náladu a zlepšení psychiky T8

-          Třezalka-šalvěj-máta-meduňka – nervová soustava, záněty T41

-          Řimbaba – bolesti hlavy T37

-           

Z gemmoterapeutik pak

 

-          Třezalka – uvolnění psychického napětí a proti depresím P40

-          Lípa – přírodní antidepresivum , proti úzkosti P28

-          Líska –tlumí bolesti hlavy P29

-          Jinan – ovlivňuje psychogenní a cévní bolesti hlavy P20

-          Bělotrn – zlepšuje vedení vzruchu nervem a působí na všechny nervové potíže P52

-           

V základní nabídce pak nabízíme základní kúru

 

K20 „Kúra na odstranění stresů a depresí“. 


K20.png