Matuzalém a molekula života

 

Když mi před několika lety přišla nabídka od pana Ing. Keresteše k distribuci přípravku s názvem Matuzalém. Chvíli jsem váhala. Jednak jsem nedůvěřivá od přírody a také z toho důvodu, že jeho cena patří do té vyšší kategorie. Po důkladném prostudování jsem vzala několik krabiček a nabízela lidem, kteří měli vážné zdravotní problémy ve spojitosti s gemmoterapeutiky. V tomto spojení již vidím zesílení účinků nejen tinktur, ale všeho, co člověk mimo jiné užívá. Je to důležitá vlastnost např. u bylin, že nejenom posílí působení, ale také zrychlí proces působení. Další je důležitý fakt, že tento přípravek výrazně posiluje imunitu, se kterou též souvisí zdravotní stav organismu. Další účinek vidím u lidí, kteří delší dobu užívají Matuzalém – efekt omlazení organismu, ať již tělesný nebo duševní.

Tento účinek je potvrzen zjištěním pana Keresteše, že zvířata, na kterých byl Matuzalém testován, se dožila několika násobně vyššího věku. Z tohoto důvodu byl nazván „Molekulou života“.

Matuzalém, byl nazván podle bájného Metuzaléma, který se údajně dožil asi 960 let. A kdo z nás by se nechtěl dožít vyššího věku v plném zdraví. Je na každém, aby zkusil využít tuto možnost v podobě přípravku Matuzalém.