Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy

225ml

K31

Skladem - expedujeme do 2 dnů

Srdce, cévy, krevní tlak


571 Kč

471.90 bez DPH

Počet

Startovací kúra z bylin a pupenů rostlin příznivě ovlivňuje stav srdečně-cévního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporuje krevní oběh, krvetvorbu, dodává vitalitu a energii. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, zvyšuje propustnost cévních kapilár pro rozváděné látky.

Kúra obsahuje

Užívání kúry

Současně užívat jinan, měsíček-kopřiva, jmelí a bříza, po využití lahvičky břízy vezmete lísku a vše doužívat. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K31A.

Kúra končí postupným využitím lahviček. Po skončení poslední lahvičky můžete napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, změny, reakce a paní Mgr. Podhorná vám doporučí další postup. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.




Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Co říkají naši zákazníci (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Kůra K31

Kůra je účinná, pozoruji výrazné zlepšení .<br /> Jenom nerozumím, co znamená dovyužívat , jelikož<br /> Tinktura ze jmelí se užívá jen 5 kapek 2 x denně, tudíž vlastní kůru jsem dovyužíval již před měsícem a jmelí ještě stále užívám a ještě stále mám.

Odpověd od Mgr. Jarmila Podhorná Naděje:
Dobrý den, jmelí se kape menší množství, proto vydrží déle. Můžete si objednat pokračovací kúru přes naši poradnu, tel. 582391254. Kolegyně Vám nechají sestavit pokračovací kúru od pani magistry, do které je možné zapojit Vaše stávající jmelí. <br /> Přeji hezký den, Podhorná.