Virová nemocnění, ať už se jedná o nechvalně známý koronavirus, běžnější nachlazení či chřipku, zanechávají na našem organismu následky, které bychom rozhodně neměli brát na lehkou váhu. Oslabení organismu po prodělaném virovém onemocnění totiž otevírá bránu různým bakteriím a parazitům, jako jsou plasmodia, borelie či chlamydie.

Zatímco u zdravého člověka si s těmito organismy hravě poradí přirozená imunita, u jedince oslabeného prodělanou virovou nákazou může dojít jejich pomnožení a následně k sekundární infekci. Tyto bakterie a paraziti napadají často nervový, trávicí a pohybový aparát, kde způsobují spoustu vážných chronických onemocnění. U chřipky či koronaviru byste proto neměli zapomínat na podporu imunity pomocí bylinných přípravků a tinktur, které mohou váš organismus dostat opět do formy a zabránit vzniku chronických onemocnění. 

Odstraňte následky virového onemocnění a zabraňte sekundární infekci

Pokud jste prodělali chřipku či koronavirus, měli byste sáhnout po bylinných extraktech a tinkturách, například z echinacey či eleuterokoku. Velice účinná je také gemmoterapie – léčba pomocí výtažků z mladých pupenů rostlin, které obsahují spoustu biologicky aktivních látek nezbytných pro růst. Jelikož se pupenech rostlin skrývá léčivá a regenerační energie nového života, tyto tinktury mají rovněž významné biologické účinky na lidské zdraví. Gemmoterapeutické přípravky například z černého rybízu, lesního bezu, ořešáku, či vrby, dokážou skvěle posílit vaši imunitu a odstranit následky, které ve vašem těle napáchala virová nákaza. 

Po prodělání infekce někteří lidé ještě několik týdnů pokašlávají, přestože je virus dávno z jejich těla pryč. Na vině jsou v tomto případě oslabené plíce, kterým s regenerací pomůže například tinktura ze žampionu a měsíčku, nebo gemmoterapeutikum z habrulísky či divizny. Virová infekce oslabuje také nervový systém a může vést k rozvoji mnoha neurologických potíží, například bolestí svalů rukou či nohou, bolestí hlavy anebo zad. Na tyto potíže se odedávna požívají tinktury časem prověřených bylin, jako jsou topol, třezalkabělotrn z pupenů nebo vrba.

Velmi častým problémem po prodělaném virovém onemocnění je silná únava, která může souviset nejen s celkovým oslabením organismu a jeho pohybového aparátu, ale také s oslabením vnitřních orgánů. V takovém případě vám mohou pomoci například tinktury z topolu, třezalky, olše, vrby či eleuerokoku. Pokud vlivem nemoci dojde k oslabení metabolismu, většinou jater, pomohou vám gemmoterapeutika z ostropestřece mariánskéhojalovce či žita.

Jak zjistit, který bylinný přípravek použít?

Bylinných přípravků i gemmoterapeutik je velké množství a každý z nich se využívá k jinému účelu. Naštěstí jsou již dnes k dispozici elektronické biorezonanční přístroje, založené na pokročilých technologiích 21. století, které se dají využít ke zjištění podrobných informací o stavu vašeho organismu a následně k harmonizaci, aby se vaše tělo dostalo opět do kondice. 

Například ERI systém či přístroj Salvie dokážou nejen zjistit současný stav organismu, ale odhalí i potíže, které jsou teprve v začátcích a zatím se nijak neprojevují. Je možné je tak v předstihu regenerovat, aniž by došlo k propuknutí nemoci. Velmi užitečná v regeneraci organismu po virovém onemocnění je i inovativní biofyzikální terapie pomocí přístroje Bemer, který dokáže zlepšit mikrocirkulaci v organismu a podpořit tvorbu buněčné energie. Pro stejné účely lze také využít LED terapii, pro lokální aplikaci přístroj BIOPTRON. V obou případech se jedná o světelnou terapii. Pro regeneraci plic je vhodné využít inhalátor a na zlepšení stavu nervové soustavy terapii DENAS

Vyléčením z virózy vše teprve začíná – abyste zabránili rozvoji škodlivých bakterií a parazitů v oslabeném organismu, je důležité podpořit vaši imunitu pomocí bioaktivních přípravků a pokročilých technologií, které dokážou udržet vaše tělo zdravé i bez škodlivé chemie.

Související produkty