Grepový olej

O4

Skladem - expedujeme do 2 dnů

Plísně, viry, bakterie


Obsah
92 Kč

76.03 bez DPH

Počet

Blahodárně působí na stav kůže, vhodné je použití např. při akné, oparu, lišeji a lupénce.

Zajímavosti o grepu

Plod grapefuit je odedávna využíván jako ovoce, které obsahuje hodně různých vitamínů, hlavně C. Náhodou se ovšem přišlo na to, že nejvíce látek prospěšných pro člověka je obsaženo hlavně v semenech. Extrakt ze semen grapefruitu je využíván jako tinktura na vnitřní užívání, nebo rozpuštěný v olivovém oleji na potírání pokožky. Jeho hlavní předností je schopnost udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Výroba oleje

Tento olej z rostliny grepu vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny oleje jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Co říkají naši zákazníci (7)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews

Uzasny produkt!

Kupuji opakovane. Vyuzili jsme zatim na opary, suchou kuzi u psa, odreny nos, poraneni ruky. Je to uzasny olej! Velmi doporucuji.

Marie

Tento olej využívám přímo kápnu do ucha.Detskym lékařem na ORL doporučen na bolesti oušek u dětí.Zkusenost vynikajici(i malým dětem.Lze vytírat nosanky při rýmě.Opet vyzkoušeno a funguje.

grep

grepový olej je prostě zázrak..

Doporučuji

Skvělý olejíček i na ekzém nohou. Kupuji opakovaně

Konec oparů!

Opakující se opary mě přiváděly k zoufalství! Náhodou objevený grepový olej nejen urychlil hojení, ale pokud jsem ho použila na nové ložisko, opar se vůbec nerozvinul. Po několik týdnů jsem potírala okolí rtů preventivně každý večer, pak obden, dvakrát týdně atd., až jsem dosáhla dnešní situace - opary se mi vůbec nedělají!!! Olej výborně zabírá také na hluboké akné s cystou, i ve zralém věku. Veliké díky!

Příjemný a účinný

Moc doporučuji, velmi příjemný olejíček. Funguje skvěle na opary a blahodárně působí i na suchou pleť.