Sofia - mast z pijavek

200ml

ZB7

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Mast z extraktu pijavek


335 Kč

276.86 bez DPH

Počet

Tento speciálně vytvořený krém obsahuje přírodní spojení. Je obohacen o rostlinné extrakty a oleje. Výborně odstraňuje večerní únavu nohou a otoky. Vizuálně zlepšuje vzhled křečových žil. 

Způsob užití

Aplikujte krém na nohy ze zdola směrem nahoru. Masírujte krouživými pohyby až do plného vstřebání. Nanášejte 2 - 3 x denně.

Nepoužívejte při onemocnění pokožky nebo při nesnášenlivosti jednotlivých složek přípravku. Při vzniku alergických reakcí přestaňte používat a prokonzultujte se svým lékařem. Zabraňte kontaktu s očima a poškozenou pokožkou. Výrobek neobnovuje, nemění a neupravuje fyziologické funkce organismu. Není lékařským přípravkem.

 

Země původu: Rusko

Dovozce do EU: SIA Dunte-1, Marupes 47-43, Riga, Lotyšsko

Distributor: TML a.s., Zábrdovická 2, 615 00 Brno - Zábrdovice

Skladujte při pokojové teplotě 5-25 °C, mimo dosah dětí.

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Co říkají naši zákazníci (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

Sofia mast z pijavek

Naprostá spokojenost s tímto krémem. Již několik let trpím na otoky lýtek, převážně v létě, takže se vyhýbám kratším sukním, protože mi v průběhu dne lýtka nevzhledně nabudou. To se změnilo po aplikaci krému Sofia. Používám večer před spaním a ráno před odchodem do práce, a s výsledkem jsem velmi spokojená. Můžu jenom doporučit. <br />