Pantohematogen BIO

ZB48

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Extrakt z paroží jelena marala

Doplněk stravy


284 Kč

253.57 bez DPH

Počet

Hlavní složkou tohoto sirupu je axtrakt z maralích parohů, který obsahuje řadu aminokyselin, fosfolipidy, nukleové kyseliny, minerály, vitamíny, steroly a další látky. Používá se jako tonikum v rekonvalescenci, při únavě, tělesné a psychické slabosti, při nízkém tlaku, na povzbuzení pohlavní síly a aktivity na podporu imunitního systému a udržení vitality do vysokého věku. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Pantohematogen

Pantohematogen a taktiež Pantokrin som objavil iba nedávno a to hlavne pre posilnenie potencie. Môžem potvrdiť,že v tomto smere účinkuje nad očakávanie,keďže s libidom, čiastočne aj erekciou a zlepšením orgazmických účinkov som sa vrátil mnoho desaťročí dozadu. Mám 70,5 roka a pohlavný styk počas užívania produktu niekoľkokrát týždenne. Akurát mi nie je jasné jeho užívanie,keďže sa odporúča užívanie cca 4 týždne a ja by som po pauze cca 10 dní rád s užívaním pokračoval, keďže som z neho nadšený.