Dihydroquercetin +

100 tablet

ZB49a

Skladem - expedujeme do 2 dnů

Extrakt ze sibiřského modřínu

Doplněk stravy


1 008 Kč

876.52 bez DPH

Počet

Přípravek s antioxidační aktivitou a příznivými účinky na cévy. Dihydrokvercetin neboli taxifolin je flavonoid, který se extrahuje ze sibiřského modřínu a vyznačuje se vysokou biologickou aktivitou. Vitamín C podporuje normální funkci imunitního systému, přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, dásní, kostí, kůže a zubů. Vitamín E a vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Tento produkt mě vyléčil z chlamydií pneumonií

Roky jsem trpěla strašnými bolestmi všech kloubů v těle. Věděla jsem, že mám chronickou nákazu chlamydiemi pneumoniemi. Užívala jsem různé doplňky, které mi sice pomohli s pletí (nebyla již tak rudá a nesvědila mě), také odstranili můj problém s únavou, ale stále jsem měla po jakékoliv fyzické zátěži (procházka nebo plavání) strašné bolesti v kloubech. Lékaři si nevěděli rady, nebyli schopni určit diagnozu. Bolesti byli tak velké, že jsem i v klidu doslova křičela bolestí. Zkusila jsem tento produkt a užívala jsem ho asi 1 týden spolu s dalším doplňkem stravy. Po týdnu jsem to vysadila, protože jsem měla obrovské množství energie, až moc velké, že jsem nemohla spát. Ale už po tom týdnu mi zmizely ty bolesti kloubů, také zmizel problém s neustálým pocením a jako bonus jsem měla obrovské množství energie jako nikdy v životě. Najednou mě neunavilo ani cvičení v posilovně. Naopak - čím více jsem cvičila, tím více jsem měla energie.