Lichořeřišnice větší - tinktura z pupenů

50ml

P30

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Antimikrobiální působení.


150 Kč

123.97 bez DPH

Počet

Tinktura z pupenů lichořeřišnice větší. Tradiční, původně jihoamerická léčivá rostlina.

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 300 Kč.

Zajímavosti o lichořeřišnici

Lichořeřišnice větší je převážně letnička původem z Jižní Ameriky. Je považovaná za lahůdkovou zeleninu, využívají se její květy, listy i semena. Obsahuje základní minerály, jakož i řadu stopových prvků a bioaktivní látky snadno vstřebatelné do organismu: silice, esenciální oleje, anthokyany, polyfenoly a vitamíny. Kromě použití v kuchyni se příznivé biologické účinky lichořeřišnice zejména v poslední době využívají ve formě tinktur, z nichž nejúčinnější jsou tinktury z pupenů.

Užívání tinktury

Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)

Výroba tinktury

Tuto tinkturu z pupenů lichořeřišnice větší vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (10)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 10 customer reviews

Nejlepší produkt

S touto tinkturou jsem nejvíc spokojena užívám ji kolem 10let(občas užívání trošku flakam) s 6 týdenní pauzou a nemohu si ji vynachválit ,tolik mi zlepšila imunitu, že od te doby co ji užívám nejsem nemocná. Vyléčí angínu do 3 dnů. (Vyzkoušeno několikrát na partnerovi )❤️ děkuji a moc doporučuji lidem kteří trpí kolem mě, opravdový zázrak!! Děkuji vaší firmě Naděje ❤️

Ověřený zákazník

Lichořeřišnice společně s česnekem a grepem

mi už několikrát vyléčila zánět dásní nebo váček nad zubem. Nedám na tuto doporučenou kombinaci dopustit.

Doporučuji

Lichořeřišnice mi pomohla zbavit se dlouhodobých a opakovaných zánětům dutin a zlepšila mi imunitu. Dávám i dětem ( 7 a 3 roky) při rýmách nebo kašli, zlepšení stoprocentní. Kupuji opakovaně , jednou za cca 6 týdnů vysadím. Moc děkuji za tuhle tinkturu od Naděje

Přiznám se,že jsem byla skeptická,ale lichořešnice me dostala u vleklého zánětu dutin a celkově mi zlepšila imunitu! Konečně nejsem nemocná častěji,než dcerka školkového věku :D

Velký pomocník

Na tuhle tinkturu nedám dopustit. Užívám ji dlouhodobě - po 6 týdnech minim. týden vynechám a opět pokračuji. Za tu dobu mi výrazně pomohla s růstem vlasů, nehtů, s pravidelným vyprazdňováním a doufám, že do budoucna pomůže také s opakovanými záněty dutin, na které hodně trpím. Co považuji na velké plus je to, že nezpůsobuje bolesti břicha po užití (oproti konkurenčním kapkám) a má dobrou chuť.

Nejlepší, doporučuji!

Dříve jsem trpěla často na záněty močových cest, které se po krátkém časovém intervalu znovu objevily. Poté, co jsem začala užívat tuto tinkturu jsem nadšená z toho, že záněty jsou pryč (nechci zakřiknout). Jsem velice spokojená a vidím, že tato tinktura má úžasné účinky na moje močové cesty. Vřele doporučuji. :-)

Ověřený zákazník

doporučuji

Doporučuji při zánětech nosohltanu, já jimi trpím od dětství na podzim a lichořeřišnice mi pomáhá velmi rychle a spolehlivě...

Lichořešnice

Lichořešnice je zázrak přírody, dcera měla opakovaně streptokokové angíny. Při poslední jsme nasadili lichořeřišnici a za tři dny byla bez potíží a užívání ATB. Tato tinktura je neustále součástí naší bylinkové lékárničky a užíváme ji při každém náznaku nachlazení či bolesti v krku

Ověřený zákazník

Nejlepší tinktura na nachlazení a potíže s močovými cestami!

Lichořeřišnice jak pupenová tak ´obyčejná´ tinktura, je to nejlepší pro nastydlý a zanícený močový aparát! :-) Během 3 dnů u mě nastala okamžitá úleva a do 5 dnů bylo vše opět v pořádku. Lichořeřišnici doporučuji během zimních měsíců jako prevenci nastydnutí spolu s grepem. Na obojí nedám dopustít! :-)

Nejlepší

Nic lepšího snad neexistuje na kašel,do 48 hodin pomáhá tak,že je v podstatě po kašli,vzhledem k dávkování vydrží dlouho,pro mne TOP produkt,žádný jiný výrobek z lichořeřišnice se s tímto nedá srovnat,doporučuji všem na potkání a všichni si ho chválí.