Lichořeřišnice větší - tinktura z pupenů

50ml

P30

Skladem - kvůli zvýšenému zájmu expedujeme do max. 5 dnů

Antimikrobiální působení.


139 Kč

114.88 bez DPH

Počet

Tinktura z pupenů lichořeřišnice větší. Tradiční, původně jihoamerická léčivá rostlina.

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 270 Kč.

Zajímavosti o lichořeřišnici

Lichořeřišnice větší je převážně letnička původem z Jižní Ameriky. Je považovaná za lahůdkovou zeleninu, využívají se její květy, listy i semena. Obsahuje základní minerály, jakož i řadu stopových prvků a bioaktivní látky snadno vstřebatelné do organismu: silice, esenciální oleje, anthokyany, polyfenoly a vitamíny. Kromě použití v kuchyni se příznivé biologické účinky lichořeřišnice zejména v poslední době využívají ve formě tinktur, z nichž nejúčinnější jsou tinktury z pupenů.

Užívání tinktury

Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)

Výroba tinktury

Tuto tinkturu z pupenů lichořeřišnice větší vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

Více informací

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Dětská přírodní kosmetika

Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. Přírodní kosmetika příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívá k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.

dětská kosmetika

Co říkají naši zákazníci (4)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Ověřený zákazník

doporučuji

Doporučuji při zánětech nosohltanu, já jimi trpím od dětství na podzim a lichořeřišnice mi pomáhá velmi rychle a spolehlivě...

Lichořešnice

Lichořešnice je zázrak přírody, dcera měla opakovaně streptokokové angíny. Při poslední jsme nasadili lichořeřišnici a za tři dny byla bez potíží a užívání ATB. Tato tinktura je neustále součástí naší bylinkové lékárničky a užíváme ji při každém náznaku nachlazení či bolesti v krku

Ověřený zákazník

Nejlepší tinktura na nachlazení a potíže s močovými cestami!

Lichořeřišnice jak pupenová tak ´obyčejná´ tinktura, je to nejlepší pro nastydlý a zanícený močový aparát! :-) Během 3 dnů u mě nastala okamžitá úleva a do 5 dnů bylo vše opět v pořádku. Lichořeřišnici doporučuji během zimních měsíců jako prevenci nastydnutí spolu s grepem. Na obojí nedám dopustít! :-)

Nejlepší

Nic lepšího snad neexistuje na kašel,do 48 hodin pomáhá tak,že je v podstatě po kašli,vzhledem k dávkování vydrží dlouho,pro mne TOP produkt,žádný jiný výrobek z lichořeřišnice se s tímto nedá srovnat,doporučuji všem na potkání a všichni si ho chválí.