Pro zapálenou sportovkyni

K45V

Skladem - odesíláme do 48 hodin

738 Kč s DPH

Ks

DOPRAVA ZDARMA! Při nákupu nad 1500 Kč, zaplatíme poštovné za vás.

Informace o produktu

Vánoční krabička pro zapálené sportovkyně

Máme tu pro Vás bylinnou kúrou pro zlepšení fyzické kondice a vytrvalosti. Brodecký ortislim, kotvičník, bříza, rozchodnice a jinan Vám v novém roce pomohou k ještě lepším sportovním výkonům. Zároveň udržují svalovou hmotu a podporují hubnutí.

Kúra obsahuje

Užívání

Současně užívat brodecký ortislim a břízu, po využití lahvičky břízy vezmete rozchodnici a pokračujete v užívání s brodeckým ortislimem, pokud dojde tak bez něho. Po využití rozchodnice vezmete kotvičník a po využití kotvičníku nakonec jinan a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Vánoční krabičky

Hledáte vánoční dárek pro vaše milované? Připravili jsme pro vás speciální Vánoční krabičky s nejoblíbenějšími bylinnými kúrami.

Vánoční krabičky

Hodnocení produktu