Pro tatínka

K43V

Skladem - odesíláme do 48 hodin

418 Kč s DPH

Ks

DOPRAVA ZDARMA! Při nákupu nad 1500 Kč, zaplatíme poštovné za vás.

Informace o produktu

Vánoční krabička pro tatínka

Pýr, kotvičník, bříza a směs černý rybíz-borovice-vinná réva působí blahodárně na orgány a místa, která z Vás dělají muže. Do nového roku vkročíte plný znovuobjevené touhy a apetitu. Kúra má blahodárný vliv na pročištění krve, povzbuzuje sexuální touhu a aktivitu, podporuje srdce a cévy. Zvyšuje obranyschopnost organismu, zklidňuje nervovou soustavu. 

Krabička obsahuje

Užívání

Současně užívat pýr, kotvičník, bříza, po využití lahvičky břízy vezmete černý rybíz-borovice-vinná réva  a doužívat. 

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Vánoční krabičky

Hledáte vánoční dárek pro vaše milované? Připravili jsme pro vás speciální Vánoční krabičky s nejoblíbenějšími bylinnými kúrami.

Vánoční krabičky

Hodnocení produktu