Na imunitu
  • Na imunitu

Na imunitu

K9V

Skladem - kvůli zvýšenému zájmu expedujeme do max. 5 dnů

Posílení imunity


467 Kč

385.95 bez DPH

Počet

Vánoční krabička na imunitu

Letošní zimu si na Vás kašel ani rýma nepřijdou. Do boje proti všudypřítomným bacilům se s Vámi staví bříza, schizandra, maralí kořen a ořešák. Bylinná kúra, která podpoří Vaši imunitu a poskytne jí neviditelné přírodní brnění. Kúra je zaměřena na posílení organismu a na stimulaci jeho obranného systému. Je to prostředek prospěšný obzvláště v obdobích zvýšené aktivity mikrobů. Pro zvýšení činnosti imunitního systému.

Krabička obsahuje

Užívání

Současně budete kapat schizandru, leuzeu a břízu. Po využívání břízy nasadit ořešák a doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

Více informací

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Dětská přírodní kosmetika

Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. Přírodní kosmetika příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívá k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.

dětská kosmetika

Co říkají naši zákazníci (0)