Na imunitu
  • Na imunitu

Na imunitu

K9V

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Posílení imunity


461 Kč

380.99 bez DPH

Počet

Vánoční krabička na imunitu

Letošní zimu si na Vás kašel ani rýma nepřijdou. Do boje proti všudypřítomným bacilům se s Vámi staví bříza, schizandra, maralí kořen a ořešák. Bylinná kúra, která podpoří Vaši imunitu a poskytne jí neviditelné přírodní brnění. Kúra je zaměřena na posílení organismu a na stimulaci jeho obranného systému. Je to prostředek prospěšný obzvláště v obdobích zvýšené aktivity mikrobů. Pro zvýšení činnosti imunitního systému.

Krabička obsahuje

Užívání

Současně budete kapat schizandru, leuzeu a břízu. Po využívání břízy nasadit ořešák a doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

https://nadeje-byliny.eu/61-vanocni-krabicky

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Co říkají naši zákazníci (0)