Pro zmírnění stresu
  • Pro zmírnění stresu

Pro zmírnění stresu

K20V

Skladem - kvůli zvýšenému zájmu expedujeme do max. 5 dnů

Stresy, deprese


467 Kč

385.95 bez DPH

Počet

Vánoční krabička pro zmírnění stresu

Třezalka, bříza, vrbka a lípa jdou ruku v ruce s psychickou pohodou. Jsou proto součástí naší bylinné kúry pro posílení centrální nervové soustavy. Pevně věříme, že Vám pomohou najít klid, zbaví Vás úzkostí a dalších potíží, bez kterých je život mnohem radostnější. Kúra pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přirozenou cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní a fyzické rovnováhy.

Krabička obsahuje

Užívání

Současně kapat třezalku, vrbku, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete lípu a vše postupně doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

Více informací

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Dětská přírodní kosmetika

Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. Přírodní kosmetika příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívá k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.

dětská kosmetika

Co říkají naši zákazníci (0)