• Novinka

Dětská vánoční sada bylinné kosmetiky

KDV

Skladem - kvůli zvýšenému zájmu expedujeme do max. 5 dnů

Bylinná kosmetika pro děti


569 Kč

470.25 bez DPH

Počet

Vánoční kosmetická krabička pro děti

Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. V krabičce najdete masti, oleje a koupel, které blahodárně působí na dětskou pokožku. Masti příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívají k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.

Oleje přispívají k regeneraci kůže a k jejímu zklidnění zejména při podráždění a sklonu k opruzení, používají se i na zklidňující obklady. Bylinná koupel má blahodárný účinek na kvalitu a vzhled pokožky. Přispívá k hydrataci a pružnosti kůže, podporuje revitalizační efekt, zklidňuje podrážděnou pokožku. Koupel je vhodná i pro ošetření vlasů a pokožky ve vlasech.

Krabička obsahuje

  • čtyřkvětová mast pro děti 50 ml
  • měsíčková mast pro děti 50 ml
  • měsíčkový olej 50 ml
  • dětská přírodní koupel 250 ml
  • lopuchový olej 200 ml

Výroba dětské kosmetiky

Dětskou kosmetiku vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Kosmetika je vyrobena z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

Více informací

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Dětská přírodní kosmetika

Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. Přírodní kosmetika příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívá k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.

dětská kosmetika

Co říkají naši zákazníci (0)