Koňská síla na cévy

75ml

ZB84

Skladem - expedujeme do 24 hodin


249 Kč

205.79 bez DPH

Počet

Koňská síla je krém na žíly na bázi kaštanu, rutinu, ginkgo biloby, zlatého vousu. Každá složka je dobře známá svou schopností aktivovat krevní oběh a zabraňovat tvorbě krevních sraženin. Při pravidelném používání se cévy stávají pružnějšími a kapiláry méně křehké, díky čemuž je krém nepostradatelný pomocník pro udržení funkce cév. Krém-gel zároveň zmírňuje bolest i zánět a dobře pomáhá i na křeče, na otoky, které nejen zmírňuje, ale také zabraňuje jejich tvorbě. 

Použití: křečové žíly dolních končetin, edémy, křeče, těžkosti v nohách, tromboflebitida, hemeroidy, přítomnost cévních pavučinek na kůži, zvyšuje cévní tonus, normalizuje mikrocirkulaci, žilní a lymfatický odtok.

Jak aplikovat: malé množství krému 2-3x denně vmasírujeme na potřebné místo po dobu 4 týdnů, možno po měsíci opakovat. Není vhodné pro děti.

Skladování: na tmavém místě do 25 oC

Země původu: RU

Dovoz do EU: Viola, LV

Distribuce: Marie Hodkovicová, Vršovice 48, 747 61, www.zdravizprirody.cz

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.