Balíček pro alergiky

NK49

Skladem - expedujeme do 24 hodin


562 Kč

464.46 bez DPH

Počet

Posiluje přirozené obranné mechanismy, přispívá k normální hladině IgE protilátek a normální imunitní odpovědi. Pomáhá tělu proti biologickým podnětům.

Kúra obsahuje

  • T45 ŽAMPION I Alergie, krevní tlak, obranné mechanismy, imunitní systém
  • T11/T11a GRAPEFRUIT I Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost
  • P7 ČERNÝ RYBÍZ I Kůže, imunita
  • P27 LESNÍ BEZ HROZNATÝ I Obranyschopnost, imunitní systém, hubnutí

Užívání kúry

Současně užívat tinktury žampion a grep, po využití tinktury grepu vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání s žampionem, pokud vám dojde tak bez něj. Po využití černého rybízu vezmete nakonec lesní bez a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.