Doplněk z bylin pro harmonizaci hormonální aktivity a podporu sexuální schopnosti u mužů

NK8

Skladem - expedujeme do 24 hodin


737 Kč

609.09 bez DPH

Počet

Sestava z tinktur zajišťuje účinnou podporu mužské sexuální touhy a aktivity. Kúra podporuje plodnost a harmonizuje hormonální aktivitu.

Kúra obsahuje

  • T24 LEUZEA (MARALÍ KOŘEN) – Posilování tělních funkcí, tonizace organismu, stres
  • P12 DUB – Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky
  • P56 KOTVIČNÍK POZEMNÍ – Srdce, železo v krvi, čištění krve, posílení sexuální touhy a výkonnosti
  • P3 BŘEZOVÉ JEHNĚDY – Játra, ledviny, střevní trakt, detoxikace
  • P43 SEKVOJ OBROVSKÁ – Gerontologická péče, obranný systém, klouby

Užívání kúry

Současně užívat tinktury maralí kořen a dub, po využití tinktury dubu vezmete kotvičník a pokračujete v užívání s maralím kořenem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využívání kotvičníku vezmete březové jehnědy. Po využívání březových jehněd pak nakonec sekvoj a vše doužívat. 

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.