Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti

NK36

Skladem - expedujeme do 24 hodin


652 Kč

538.84 bez DPH

Počet

Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie. Během chemoterapie je vhodné jí doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.

Kúra obsahuje

  • T6 ELEUTEROKOK I Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • T30 OSTROPESTŘEC I Jaterní funkce, ochrana jaterní tkáně, detoxikace, pročišťování těla
  • P2/P2A BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ I Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu
  • P48 VŘES I Obranný systém, zklidnění a uvolnění, psychické vypětí, vyčerpanost

Užívání kúry

Současně užívat tinktury eleuterokok, ostropestřec a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s eleuterokokem a ostropestřcem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.