Liposomální multivitamín pro děti

200ml

ZB82

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Vysoce vstřebatelný multivitamin pro děti


320 Kč

264.46 bez DPH

Počet

Moderní, liposomální, vysoce vstřebatelný a využitelný multivitamin pro děti obsahuje nejdůležitější kombinaci vitamínů, minerálů a stopových prvků pro potřeby vyvíjejícího se dětského organismu. Přípravek obsahuje vitamíny C, D, E, 8 vitaminů skupiny B, minerály hořčík, zinek, jód, železo, selen a pro liposomy nezbytný lecitin. Liposomální forma přípravku zajišťuje maximální vstřebatelnost obsažených živin, u tohoto přípravku byla prokázána více než 10x vyšší využitelnost v dětském organismu oproti běžným multivitaminům na trhu. Pravidelné užívání našeho multivitaminu zajišťuje dodání nejdůležitějších látek pro správné fungování základních tělních funkcí dětí.

Dávkování

  • 3-6 let: 1x denně 5 ml
  • 6-12 let: 2x denně 5 ml

Liposomální formy živin

Nejnovější vědecké poznatky nám umožňují nabídnout našim zákazníkům vitaminy, či jejich směsi, v moderní, tzv. liposomální formě. Liposomy jsou tukové částečky, které jsou vytvářeny v lidském těle, běžně se vyskytují např. v mateřském mléce a kolostru, kde zajišťují rychlé a účinné vstřebávání živin do tělních buněk. Liposomy získávané ze slunečnicového lecitinu se dnes ale používají i při výrobě nejprogresivnějších doplňků stravy, v nichž jsou vitamíny či minerály obaleny tukovou vrstvičkou liposomu za vzniku tukového váčku, který ve srovnání s klasickými formami aplikace živin poskytuje několik nesporných výhod. První z nich je snadné a rychlé pronikání přijatého liposomálního přípravku do krevního oběhu a z něj přímo do buněk, kde se obsažené živiny (v našem případě vitamíny) uvolní a umožní rychlý nástup požadovaného účinku. S tím související druhou velkou výhodou je zajištění stability přijímané živiny, která je ušetřena degradujícího působení trávicího systému a v maximálním množství se tak může dostat dovnitř buněk.

Další výhodou je, že ani při vysokých dávkách vitamínu či minerálu obalených v liposomálním tukovém pouzdře nehrozí podráždění trávicího traktu (např. při příjmu vysokých dávek kyseliny L-askorbové). V neposlední řadě je uživatelsky příznivý taktéž ochranný účinek liposomů na trvanlivost obsažených živin. Tukové pouzdro je účinně chrání před oxidačními a štěpícími procesy a prodlužuje tak dobu použitelnosti výrobku. Všechny tyto přednosti liposomálních forem živin dodávaných do organismu je výrazně upřednostňují před klasickými dosud používanými formami a lze očekávat, že rozsah jejich   použití mezi doplňky stravy bude nadále rychle vzrůstat.

Složení:

Demineralizovaná voda, lecitín slnečnicový geneticky nemodifikovaný, vitamin C (kyselina L askorbová), vápnik (mliečnan vápenatý), Mg (dicitrát trihorečnatý), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín E (D-alfa-tokoferol, Zn (glukonán zinočnatý), železo, B5 (D-pantotenát vápenatý), B2 Riboflavín, B1 Tiamínmononitrát, B6 Pyridoxínhydrochlorid, B9 kyselina listová (5MTHF-glukosamin), Jód (jodid draselný, selén - selénometionín, B7 Biotín, B12 kyanokobalamín, D3 cholekalciferol, konzervačná látka sorban draselný, antioxidant L-askorbát sódny, stévia, prírodná aróma jahoda, višňa.

Výrobce: Zdravý svet holding ltd., Podvažie 228, 017 04 Považská Bystrica.

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.