Doplněk z bylin při jarní detoxikaci organismu

NK41

Skladem - expedujeme do 24 hodin


737 Kč

609.09 bez DPH

Počet

Kúra je sestavena z vybraných bylinných a pupenových výtažků, které společně pročistí organismus po zimním období. Podporuje detoxikační aktivitu jater, stimuluje pročišťování těla.

Kúra obsahuje

  • T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka
  • T34 PÝR I Snížení nadváhy, čištění organismu
  • P16 JASAN I Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů
  • P25 KOPŘIVA DVOUDOMÁ I Krvetvorba, kosti, klouby, pokožka, imunita, prostata
  • SV13 ALUVEN. Aluven je zcela originální přípravek určený zejména pro podporu jaterní funkce

Užívání kúry

Současně užívat tinktury penízovka, pýr a jasan, po využití tinktury z jasanu vezmete kopřivu a pokračujete v užívání s penízovkou a pýrem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití kopřivy vezmete nakonec Aluven a vše doužívat. 

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.