Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy

NK20

Skladem - expedujeme do 24 hodin


677 Kč

559.50 bez DPH

Počet

Kúra pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přírodní cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní i fyzické rovnováhy.

Kúra obsahuje

  • T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava
  • T43 VRBKA ÚZKOLISTÁ I Močové cesty, potence, prostata, duševní a fyzická rovnováha, klouby
  • P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P28 LÍPA I Dýchací systém, obranné reakce, psychika, játra. Uvolňuje stavy deprese a úzkosti
  • SV14 KLIDEX. Přípravek pro zklidnění organismu. Ženšen a jinan podporují pozornost a paměť, bacopa pomáhá v koncentraci na mentální činnost, příznivě působí na paměť a schopnost učení se. 

Užívání kúry

Současně užívat tinktury třezalka, vrbka a bříza, po využití tinktury břízy vezmete lípu a pokračujete v užívání třezalky a vrbky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití lípy vezmete nakonec Klidex a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.