Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému

NK35

Skladem - expedujeme do 24 hodin


652 Kč

538.84 bez DPH

Počet

Sestava z bylin pomáhající regenerovat cévní stěny, podporuje lepší prokrvení mozku a zlepšuje celkový stav kardiovaskulárního systému. Má celkově posilující účinky, snižuje hladinu cholesterolu.

Kúra obsahuje

  • T31 PELARGONIE RŮŽOVÁ I Dýchací systém, kašel, cévy
  • T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava
  • P2/P2A BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P1 BEZ ČERNÝ I Obranyschopnost, imunitní systém, hubnutí

Užívání kúry

Současně užívat tinktury pelargonie, třezalka a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete jírovec a pokračujete v užívání s pelargonií a třezalkou, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití jírovce vezmete nakonec bez černý a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.