Doplněk z bylin ke zmírnění projevů přecitlivělosti organismu

NK13

Skladem - expedujeme do 24 hodin


687 Kč

567.77 bez DPH

Počet

Startující kúra potlačuje výskyt plísní a bakterií, zklidňuje organismus při reakcích z přecitlivělosti na vnější podněty, revitalizuje sliznice, posiluje obranyschopnost, zmírňuje nežádoucí alergické projevy při dýchání.

Kúra obsahuje

  • T45 ŽAMPION – Alergie, krevní tlak, obranné mechanismy, imunitní systém
  • T52 RESPIRO – Dýchací systém, nachlazení, vykašlávání
  • T11/T11a GRAPEFRUIT – Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost
  • P7 ČERNÝ RYBÍZ – Kůže, imunita
  • P41 RŮŽE ŠÍPKOVÁ – Obranné reakce, imunita, dýchací cesty, střevní funkce

Užívání kúry

Současně užívat tinktury žampion, Respiro a grep, po využití tinktury grepu vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání žampionu a Respira, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití černého rybízu vezmete nakonec růži šípkovou a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.