Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podměty a pro podporu dýchání

NK23

Skladem - expedujeme do 24 hodin


712 Kč

588.43 bez DPH

Počet

Kúra podporuje zdravý stav a správnou funkci dýchacího systému. Usnadňuje dýchání, podporuje vylučování hlenu v horních dýchacích cestách. Zklidňuje přecitlivělou reakci organismu vůči vnějším podmětům, posiluje odolnost a imunitní reakci organismu.

Kúra obsahuje

  • T45 ŽAMPION I Alergie, krevní tlak, obranné mechanismy, imunitní systém
  • T26 MĚSÍČEK I Antibakteriální účinky, dýchací cesty, játra, tenké střevo, stres
  • T11/T11a GRAPEFRUIT I Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost
  • P7 ČERNÝ RYBÍZ I Kůže, imunita
  • SV19 MUKOBEN. Směs bylin pro udržování volných cest dýchacích

Užívání kúry

Současně užívat tinktury žampion, měsíček a grep, po využití tinktury grep vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání žampionu a měsíčku, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití černého rybízu vezmete nakonec Mukoben a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.