Stop-kok

50ml

PG61

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Viry, bakterie


220 Kč

181.82 bez DPH

Počet

Přípravek pro posílení obranyschopnosti organismu, ke zklidnění horních dýchacích cest v chladném období a k povzbuzení obranyschopnosti s příznivým působím na ústní dutinu a horní dýchací cesty. Bylinná směs s ideálním použitím během chladného období je doplněna betaglukanem.

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 440 Kč. 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (7)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews

Při myšlence na antibiotika zkuste nejdřív Stop-kok

Dobrý den, jdu si Stop-kok objednat znovu a tentokrát i trochu do zásoby. Užívala jsem jej nyní při bolení v krku, typické pro angínu, už jsem se chystala k MUDr. pro atb, ale po 3 dnech se Stop-kok bylo po bolesti. Vysadila jsem ovšem brzy, bolest se za pár dnů vrátila. Tak jsem začala užívat znovu a pokračovala i několik dnů po odeznění bolesti a super, krk klidný. Děkuji!

Také mám jen ty nejlepší zkušenosti s tímto přípravkem. Díky němu v zimě odoláváme v rodině všem respiračním onemocněním. Opravdu to funguje. Již po krátké době se dostaví účinky až je to neuvěřitelné. Na "poklady" od paní Podhorné nedám dopustit. Děkujeme!!!

Ověřený zákazník

Velmi dobrá směs

Pomohla mi zbavit se vleklých a opakujících se zánětů močových cest. Nyní mám vždy lahvičku v zásobě, pro všechny případy. Děkuji moc.

Funguje dokonale!

Brala jsem Stop-kok preventivně při onemocnění dítěte. Všichni v rodině byli nemocní, někteří 2x za sebou a já tím kolotočem nemocí prošla zcela zdravá. Skvělý výrobek!

Skvělý produkt

Děkuji za tuto směs ! Už mi tolikrát pomohla a vždycky odehnala nachlazení ! Kupuji opakovaně !

Vyborne

Moja skusenost bola taka, ze som to brala spolu s probiotikami na zlateho stafylokoka. Doktorka mi tvrdila, ze bez antibiotik sa nevyliecim. Bum, po dvoch tyzdnoch vyter a stafylokok bol prec! Dakujem krasne za tuto tinkturu je uzasna.

Na Stop-kok nedám dopustit.Kdykoli cítím,že se na mě něco chystá, nasadím a během dne,dvou je vše v poho. Super věc ;-)