Doplněk z bylin pro udržování optimální hladiny krevního cukru

175ml

K28

Skladem - expedujeme do sedmi dnů

Udržování normální glykémie


461 Kč

380.99 bez DPH

Počet

Kúra podporuje normální metabolismus glukózy, tuků a bílkovin. Snižuje hladinu cukru v krvi, pomáhá udržovat žádoucí hladinu cholesterolu.

Kúra obsahuje

Užívání kúry

Současně užívat penízovku, I-stop, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete borůvku a vše doužívat. 

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo napište aktuální stav, případné změny či reakce a podle toho vám paní magistra stanoví další postup. Napsat lze i na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu

Jak mít normální metabolismus

Co o správné funkci metabolismu glukózy, tuků a bílkovin říká Mgr. Jarmila Podhorná. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Co říkají naši zákazníci (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Komplet - hladina cukru

Tablety na cukrovku užívá manžel již delší dobu. Před měsícem mu paní doktorka chtěla nasadit inzulín, poprosil ji ať měsíc počkà. Já jsem manželovi objednala kúru od paní Podhorné firma Naděje. Nyní po měsíci byl na kontrole a paní doktorka chválila jak se mu vše zlepšilo a zůstal jen na tabletkàch. Samozřejmě trochu upravil i jídelníček. Produkty paní Podhorné doporučuji i všem svým známým. Jsou úžasné. Paní Podhorné děkuji a přeji hodně sil do dalšího podnikání.