Doplněk z bylin pro péči o hygienu v ústní dutině

NK15

Skladem - expedujeme do 24 hodin


687 Kč

567.77 bez DPH

Počet

Kúra podporuje obranné reakce proti mikrobům v ústní dutině. Zvlhčuje sliznice, příznivě působí na hygienu ústní dutiny, pomáhá udržet mikrobiologickou rovnováhu v těle.

Kúra obsahuje

  • T21 LICHOŘEŘIŠNICE –  Antibakteriální působení
  • T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ – Antibakteriální, slinivka
  • T11/T11a GRAPEFRUIT – Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost
  • P12 DUB – Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky
  • P36 OLŠE – Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby

Užívání kúry

Současně užívat tinktury lichořeřišnice, penízovka a grep, po využití tinktury grep vezmete dub a pokračujete v užívání lichořeřišnice a penízovky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití dubu vezmete nakonec olši a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.