Doplněk z bylin jako pomoc pro podporu kloubů

NK25

Skladem - expedujeme do 24 hodin


712 Kč

588.43 bez DPH

Počet

Kúra pro podporu při potížích s klouby a výživu kostí.

Kúra obsahuje

  • T56 TUŽEBNÍK I Antimikrobiální účinky, srdce, cévy, odolnost organismu, klouby
  • T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava
  • P6 BUK LESNÍ I Klouby, cévy, močové cesty
  • P34 MALINÍK-OSTRUŽNÍK-OLŠE I Cévy, krevní oběh, mozková činnost
  • P4 BOROVICE SOSNA I Pohybový aparát, podporuje dýchací systém

Užívání kúry

Současně užívat tinktury tužebník, třezalka a buk, po využití tinktury buku vezmete maliník-ostružník-olše a pokračujete v užívání tužebníku a třezalky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití maliníku-ostružníku-olše vezmete nakonec borovici a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

Výborně funguje

Tuto sestavu jsem zakoupila v nouzi,tak moc mě bolly klouby ,v kříži a stehenní kosti,že jsem ušla pár metrů a musela jsem se zastavit.Nic nepomáhalo,různé mazání,doplňky,práškům chemickým se snažím vyhnout,zatím žádné neberu.Při vybrání první lahvičky Buku lesního s Třezalkou se dostavila taková obrovská úleva,že mám pocit,že mě nikdy nic nebolelo.Výborná sestava,v užívání tinktůr pokračuji a cítím se neuvěřitelně dobře a bez bolestí.U pani Podhorné vždy najdu pomoc a řešení.