Byliny léčí (2022)

B1

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Aktualizované vydání


120 Kč

120.00 bez DPH

Počet

Publikace Byliny léčí je učebnicí v oblasti působení bylin a pupenů rostlin (gemmoterapeutik) na náš organismu. Najdete zde souhrn všech produktů firmy Naděje.

Seznam základních kúr, jejich složení i s postupy užívání, jednotlivé druhy tinktur a jejich účinky. Pomůže Vám se lépe orientovat ve výběru, najdete zde základní okruhy zdravotních problémů i s doporučením jaké bylinky použít.

V nejnovějším vydání z roku 2022, Mgr. Podhorná doplnila nově získané zkušenosti a poznatky o bylinách, které využívá při výrobě tinktur. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

Skvělá kniha a pomocník

Knihu používám již mnoho let vždy v nejnovější verzi. Je skvělým pomocníkem pro výběr tinktur i sestavování vlastních kůr. Obsahuje rejstřík podle potíží i seznam kůr Naděje s jejich popisem a užitečné kapitoly k jednotlivým potížím. Skvěle by orientaci při mé práci v obchůdku pomohlo, kdyby u seznamu kůr byla uvedena stránka a u výrobků jejich kód. Velice děkuji paní magistře za tohoto neocenitelného pomocníka!