Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy

NK31

Skladem - expedujeme do 24 hodin


552 Kč

456.20 bez DPH

Počet

Kúra příznivě ovlivňuje stav srdečního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporuje krevní oběh, krvetvorbu, dodává vitalitu a energii. Pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu, zvyšuje propustnost cévních kapilár pro rozváděné látky.

Kúra obsahuje

  • T13 JMELÍ I Cévní systém, metabolismus tuků, cholesterol, krevní tlak, klimakterium
  • P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • SV7 VALOKARDUM. Přípravek pro péči o srdce a nervový systém
  • P66 HLOH I Srdce, zklidnění, krevní oběh, spánek

Užívání kúry

Současně užívat tinktury jmelí a bříza, po využití tinktury břízy vezmete Valocardum a pokračujete v užívání se jmelím, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití Valocarda vezmete nakonec hloh a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.




Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.