Doplněk z bylin pro péči o prostatu

175ml

K3

Skladem - expedujeme do 2 dnů

Prostata


461 Kč

380.99 bez DPH

Počet

Kúra je dobrým prostředkem pro udržení zdravého stavu a funkce prostaty. Kúra obsahuje sestavu bylinných a pupenových výtažků.

Kúra obsahuje

 

Užívání kúry

Současně kapat topol, vrbka, bříza, po využití lahvičky břízy vezmete olši a vše doužívat. 
Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo napište aktuální stav, případné změny či reakce a podle toho vám paní magistra stanoví další postup. Napsat lze na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu

Kúra pro podporu prostaty

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Co říkají naši zákazníci (3)

Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Ověřený zákazník

Prostata a kapky z bylin

Prostata je těžká a mnohdy neřešitelná disciplína pro lékaře a trápeni pro chlapa. Kapky od Mgr. Podhorné jsou učiněný zázrak. Obrovská úleva, zdravý spánek a proud moči. Mirek K.

zánět prostaty

Tři roky jsem chodil k urologovi, bolest prostaty a varlat. Pokaždé předepsal čípky proti bolesti a antibiotika. Potom jsem objevil web naděje - byliny a objednal si Doplněk z bylin pro péči o prostatu. Po skončení poslední lahvičky pozoruji podstatné zlepšení !!!!<br /> Chci kůru zopakovat a proto si budu znovu objednávat Doplněk z bylin.<br /> Zemek

Kůra K3

Musím přiznat, že se pomalu dostavilo zlepšení. Je to takové plíživé, ale pozorovatelné. Je s podivem, co takové kapičky dokážou.