Doplněk z bylin pro podporu potence

NK19

Skladem - expedujeme do 24 hodin


712 Kč

588.43 bez DPH

Počet

Cílem této kúry je dodání energie, posílení potence, zklidnění a revitalizace organismu. Kúra podporuje sexuální touhu a výkonnost.

Kúra obsahuje

  • T24 LEUZEA ( MARALÍ KOŘEN) I Posilování tělních funkcí, tonizace organismu, stres
  • T42 TOPOL I Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce
  • P12 DUB I Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky
  • P56 KOTVIČNÍK POZEMNÍ I Srdce, železo v krvi, čištění krve, posílení sexuální touhy a výkonnosti
  • P43 SEKVOJ OBROVSKÁ I Gerontologická péče, obranný systém, klouby

Užívání kúry

Současně užívat tinktury maralí kořen, topol a dub, po využití tinktury dubu vezmete kotvičník a pokračujete v užívání maralího kořene a topolu, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití kotvičníku vezmete nakonec sekvoj a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.