Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže

NK44

Skladem - expedujeme do 24 hodin


587 Kč

485.12 bez DPH

Počet

Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na srdce a cévy, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu, podporuje detoxikační kapacitu jater. Pomáhá udržet svalovou hmotu a vytrvalost při sportovních výkonech.

Kúra obsahuje

  • T24 LEUZEA (MARALÍ KOŘEN) I Posilování tělních funkcí, tonizace organismu, stres
  • P12 DUB I Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky
  • P56 KOTVIČNÍK POZEMNÍ I Srdce, železo v krvi, čištění krve, posílení sexuální touhy a výkonnosti
  • P59 ARALKA MANDŽUSKÁ I Nervový systém, adaptogen

Užívání kúry

Současně užívat tinktury maralí kořen a dub, po využití tinktury z dubu vezmete kotvičník a pokračujete v užívání s maralím kořenem. Po dobrání kotvičníku vezmete aralku a doberete dokonce.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.