Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace

175ml

K24

Skladem - expedujeme do 2 dnů

Škodlivé vlivy vnějších podnětů


527 Kč

435.54 bez DPH

Počet

Startovací kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační procesy v těle.

Kúra obsahuje

Užívání kúry

Současně užívat tinktury topol a bříza, po využití tinktury břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s topolem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití směsi černý rybíz-borovice-vinná réva vezmete nakonec jalovec a vše doužívat. 

Kúra končí postupným využitím lahviček. Po skončení poslední lahvičky lze užívat pokračovací kúru K24A, nebo můžete napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, změny, reakce a paní Mgr. Podhorná vám doporučí další postup. 

Posílení a podpora detoxikace

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Pomohla na boreliózu

Vice jak rok bojoval s lymskou boreliózou, měsíce bral antibiotika, jezdil po doktorech, ale nelepšilo se to. Po uživání tinktur od paní Podhorné se mi zdravotní stav začíná zlepšovat, krevní testy vykazují výrazně sníženou hodnotu borelií. Zatím nemám vyhráno, ale tuto bylinnou kúru mohu určitě doporučit.

píšu opravdu ráda

Kůru jsem si poprvé objednala vloni na jaře. Cítila jsem se uvavená a celkově jsem neměla ze sebe dobrý pocit. Účinek kůry mě mile překvapil. Je mi víc než 50, úplně "Jura" už asi nebudu, ale dost se zlepšil můj celkový pocit, únava výrazně zmizela a dokonce jsem měla pocit, že i pamět funguje lépe. Každopádně jsem s výsledkem byla mile překvapena.