Doplněk z bylin pro podporu očisty organismu

NK46

Skladem - expedujeme do 24 hodin


587 Kč

485.12 bez DPH

Počet

Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech. Nadměrný výskyt rozličných mikrobů v těle může mít za následky pozdější závažnější zdravotní problémy. Proto je potřeba organismus čistit, k čemuž vydatně přispívají byliny a pupeny rostlin.

Kúra obsahuje

  • T29 NADĚJE I Ledviny, překyselení žaludku, krevní oběh a dýchací systém
  • T11/T11a GRAPEFRUIT I Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost
  • P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ I Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu
  • SV3 HELMIFIT. Přípravek k pročištění střevního traktu

Užívání kúry

Současně užívat tinktury Naděje a grep, po využití tinktury grepu vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s Nadějí, pokud vám dojde tak bez ní. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec Helmifit a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.