Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu

NK18

Skladem - expedujeme do 24 hodin


737 Kč

609.09 bez DPH

Počet

Kúra stimuluje obranné mechanismy organismu a působí proti výskytu bakterií a pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Kúra obsahuje

  • SV9 CHLAMYSAN
  • T4 ČESNEK MEDVĚDÍ A ČESNEK SETÝ I Imunitní systém, dýchací systém, srdce a cévy
  • T11/T11a GRAPEFRUIT I Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost
  • P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ I Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu
  • P30 LICHOŘEŘIŠNICE I Antimikrobiální působení

Užívání kúry

Současně užívat tinktury Chlamysan, česnek a grep, po využití tinktury grep vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání Chlamysanu a česneku, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec lichořeřišnici a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.