Doplněk z bylin pro péči o ledviny

NK2

Skladem - expedujeme do 24 hodin


677 Kč

559.50 bez DPH

Počet

Výluhy v této kúře vyplavují písek a usazeniny z ledvin a močových cest. Posilují obranu organismu proti nežádoucím bakteriálním procesům. Trubkovec má silné regenerační účinky na ledviny.

Kúra obsahuje

  • T23 SMĚS BYLIN NA LEDVINY – Pročištění ledvin, vylučovací funkce, odolnost organismu. 
  • T21 LICHOŘEŘIŠNICE – Antibakteriální působení. 
  • P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování. 
  • SV20 TRUBKOVEC + CELÍK
  • P48 VŘES – Obranný systém, zklidnění a uvolnění, psychické vypětí, vyčerpanost. 

Užívání kúry

Současně užívat tinktury směs bylin na ledviny, lichořeřišnice a bříza, po využití tinktury břízy vezmete trubkovec+celík a pokračujete v užívání směsi na ledviny a lichořeřišnice, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití trubkovce+celíku vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.