Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti

175ml

K36A

Skladem - expedujeme do 2 dnů

Obranyschopnost, imunita


527 Kč

435.54 bez DPH

Počet

Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující obranyschopnost. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie.  Při chemoterapii je vhodné doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu. Užívání doporučujeme začít se startovací bylinnou kúrou K36.

Kúra obsahuje

Užívání kúry

Současně kapat eleuterokok, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete ořešák a pokračujete v užívání s eleuterokokem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití ořešáku vezmete nakonec vřes a vše doužívat. 

Kúra končí postupným využitím lahviček. Po skončení poslední lahvičky lze opakovat nebo můžete napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, změny, reakce a paní Mgr. Podhorná vám doporučí další postup. 

Posílení obranyschopnosti, zlepšení imunity

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Při postcovidovem syndromu zabralo pátý den při užívání.

Lékař, ani já už jsme nevěděli co na bolesti kloubů, svalů, hlavy a velikou únavu. Kůra na imunitu zabrala pátý den, postupně přidávám fyzickou zátěž a vše je na dobré cestě. Zítra mi dorazí pokračující kura. Mohu všem vřele doporučit. Za mne nejlepší léčba.