Myrtový olej

50ml

O5A

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Akné


126 Kč

104.13 bez DPH

Počet

Příznivě ovlivňuje stav, kvalitu a vzhled kůže. Pomáhá při zánětlivých stavech kůže, především při akné. 

Zajímavosti o myrtě

Myrty jsou stálezelené keře s nevelkými sytě zelenými listy a bílými květy s množstvím nápadně dlouhých tyčinek. Myrta obecná se vyskytuje i v jižní Evropě a má tradiční široké využití již od starověku. V současnosti se pěstuje jako zdroj vonných silic, léčivá a okrasná rostlina. Snítky myrty se tradičně používají při svatbách. V Indii se myrta používá v tradiční medicíně jako antiseptikum a při respiračních onemocněních.

Výroba oleje

Tento olej z myrty vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných výtažků na lidský organismus. Všechny oleje jsou z rostlin, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Ověřený zákazník

Akné

Vnuk na akné začal používat myrtový olej. Výsledek je viditelný. Sám mne požádal, abych mu koupila další lahvičku. A k myrtovému jsem koupila i lopuchový.

Milé překvapení

Mám dlouhodobé problémy s kůží a teď v době respirátorů, který musím mít na obličeji minimálně 7-8 hodin se stav pleti dost zhoršil. Zkoušela jsem séra, krémy, mastičky, předražené olejíčky. Abych pravdu řekla, dost jsem se bála toho, aby pleť nebyla mastná a nerozjelo se akné ještě víc, ale opak je pravdou.