Lopuchový olej

O7

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Kůže, lymfa


Obsah: 50 ml
126 Kč

104.13 bez DPH

Počet

Má zklidňující účinek na nadměrně citlivá a podrážděná místa na kůži, příznivě působí při akné.

Zajímavosti o lopuchu

Lopuch je rostlina rumišť dosahující výšky asi 1,5 m. Využívá se z něj hlavně kořen a to různými způsoby. Rozšířené je použití v podobě nálevu a odvaru, nejúčinnější formou je však lihová tinktura, kterou je vhodné kombinovat s pýrem a pampeliškou. Pro vnější použití je vhodné použít výluh nebo olej. Kořen obsahuje polysacharid inulín, dále polyacetylenové složky se silným fytoncidním a fungicidním působením, sliz, třísloviny, minerály a další látky.

Lopuch stimuluje přirozené obranné mechanismy a posiluje odolnost organismu. Podporuje čištění krve, pomáhá udržovat zdravou kůži. Usnadňuje trávení, zvláště tuků, pomáhá udržovat normální funkční stav a pohyblivost kloubů.

Výroba oleje

Tento olej z lopuchu vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Akné

Vnouček začal lopuchový olej spolu s myrtovým používat na akné. V brzké době zcela vymizely hnisavé vřídky, pokožka je klidnější a pěkně se hojí

Velmi příjemné překvapení

Jsem po týdnu užívání na pokožku naprosto nadšená. Zkoušela jsem již mnoho přípravků na akné pokožku na určitých částech těla a konečně něco zabírá. Kůže je pročištěna a již po týdnu je zlepšení evidentní, žádné nové záněty. Cena parádní, určitě u tohohle oleje zůstanu a zkusím i na obličej. Mockrát díky.