Bělotrn kulatohlavý - tinktura z pupenů

50ml

P52

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Nervový systém.


150 Kč

123.97 bez DPH

Počet

Tinktura z pupenů bělotrnu kulatohlavého. Tradičně používaná bylina.

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 300 Kč.

Zajímavosti o bělotrnu

Bělotrn je atraktivní bodlák pocházející z jižní Evropy. Je to rostlina nejen vzhledově atraktivní, ale i velmi užitečná. Celá rostlina, ale hlavně semena obsahují spoustu užitečných alkaloidů, olejů i glykosidy, které mohou podpořit lidský organismus. 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Špičková bylina na Parkinsonovu chorobu

Mohu doporučit plně tuto tinkturu z pupenů Bělotrnu kulatohlavého.<br /> Sice mám Parkinsna "teprve" 3.rokem , tedy dle neurologa v "počátečním stadiu" (ikdyž podle třesu a poměrně velkých dávek léků (Nakom Mite a Aropilos), mi to připadá jako bych byl v konečné fázi nemoci, přesto mohu jednoznačně potvrdit účinky této byliny na tuto nemoc (již po cca. 2/3 vybrané jedné 50ml-lahvičky.) a zase vidím určitou naději v léčbě.