Třezalkový olej v olivovém oleji

500ml

O3D

Skladem - expedujeme do 2 dnů

Masáže, regenerace kůže


369 Kč

304.96 bez DPH

Počet

Třezalkový olej v olivovém oleji je přírodním pokladem pro péči o vaši pokožku. Přispívá svými pozitivními účinky na regeneraci kůže a hojení ran a pohmožděnin. Jeho hlavní složka, třezalka, je již dlouho používána pro své protizánětlivé vlastnosti a schopnost podpořit procesy hojení.

Co třezalkový olej dělá pro vaši pokožku? Především zjemňuje a hydratuje suchou nebo podrážděnou pokožku, pomáhá zlepšit její texturu a dává jí mladistvý vzhled. Máte-li nějakou zhojenou ránu, jizvu nebo pohmožděninu, třezalkový olej může urychlit proces jejich hojení a pomoci snížit zánět.

Co je však tolik výjimečného na našem třezalkovém oleji v olivovém oleji, je způsob, jakým je vyroben. Třezalka je pečlivě vyluhována v kvalitním olivovém oleji, což vytváří ideální podmínky pro extrakci všech prospěšných látek z této léčivé byliny. Tento proces zajišťuje, že olej je bohatý na aktivní složky třezalky, což z něj činí účinný prostředek pro péči o pokožku. Navíc je třezalkový olej v olivovém oleji skvělým partnerem pro relaxační masáže. Jeho hladká textura a příjemná vůně dodávají masážím další rozměr pohody a uvolnění. 

Zajímavosti o třezalce tečkované

Podle starého přísloví je stejně nemožné péct chléb bez mouky jako léčit lidi bez třezalky. Podle jedné z legend se červenému barvivu v květech říká krev sv. Jana. Již z toho je zřejmý význam třezalky pro udržování dobrého fyzického i psychického stavu a kondice. Třezalka roste velmi hojně na slunných stráních, kde její žlutá květenství mnohdy tvoří dominantní složku porostu.  Kvetoucí nať i s květy obsahuje katechinové třísloviny, flavonové glykosidy, rutin, kvercetin, silici, červené barvivo hypericin, provitamin A, vitamin C a další biologicky aktivní látky.

Třezalka přispívá k duševní rovnováze, povzbuzuje duševně i fyzicky, pomáhá navodit optimální relaxaci a zdravý spánek. Zklidňuje dýchací cesty v chladném období, usnadňuje dýchání. Posiluje imunitu, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, pomáhá překonávat stres. Příznivě působí na produkci a vylučování žluče, na trávení a střevní funkce. Podporuje pocení a pročišťování těla, pomáhá udržovat zdravý vzhled kůže.

Výroba oleje

Tento olej z částí byliny třezalky tečkované vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

masér

Velmi doporučuji. Jako masér i běžný občan hlavně na bolesti zad buď vtírat nebo i namazat záda, hlavně páteř a udělat zábal pomocí potravinové fólie a deky zhruba na 20 minut.