• -55 Kč

Capillár - Dihydrokvercetin 80 tbl.

80

ZB71

Skladem - expedujeme do 24 hodin


300 Kč 355 Kč Sleva 55 Kč

267.86 bez DPH

Počet

Přípravek obsahuje aktivní složku dihydrokvercetin rostlinného původu. Dihydrokvercetin je flavonoid rostlinného původu, který patří do skupiny polyfenolů. Je také známý pod názvem taxifolin. Tento flavonoid se vyskytuje v různých druzích rostlin, včetně borovic, cedrů, tisu, jehličnanů a některých druhů kvetoucích rostlin.

Dihydrokvercetin má některé potenciální výhody a vlastnosti, které mohou být prospěšné pro lidský organismus. Patří sem antioxidantní účinky, které pomáhají ochraňovat buňky před poškozením volnými radikály, a protizánětlivé účinky, které mohou přispět k celkové podpoře organismu. Také je využíván pro jeho podporu kardiovaskulárního systému a na snižování hladiny cholesterolu.

Složení 6 tablet: sladidlo: sorbitol, dyhydrokvercetin 54 mg, plnidla: laktóza (výrobek z mléka), škrob, protispékavá látka: stearát vápenatý, arabinogalaktan 0,6 mg. 

Doporučené dávkování: 3-6 tablet denně během jídla. Doporučená doba užívání je 1-2 měsíce, kúru lze zopakovat 3-4 x za rok.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti na některé složky přípravku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C.

Země původu: Ukrajina

Výhradní dovozce pro ČR a SR: TML a.s.

Hmotnost obsahu: 20 g

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.