Liposomální vitamín C + D3 + Zinek

200ml

ZB81

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Výživový doplněk s vitamíny


450 Kč

371.90 bez DPH

Počet

Nadstandardní, špičkový přípravek na našem trhu obsahuje vysoké dávky vitamínů C a D3 v kombinaci s nadprůměrným obsahem zinku, všechny tři živiny jsou obaleny v liposomálním pouzdře získaném z lecitinu.

Denní dávka 1000 mg vitamínu C představuje 1250 % referenční hodnoty příjmu (RHP) tohoto vitamínu, 50 µg (2 000 IU) vitamínu D odpovídá 1000 % RHP a 15 mg zinku 150 % RHP. Tato SUPER kombinace 3 stěžejních živin poskytuje ideální prostředek pro podporu imunity. Vitamin C je potřebný pro správnou funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podporuje tvorbu kolagenu pro funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Je důležitý také pro funkci nervové soustavy, pro vstřebávání železa a pro řadu další tělesných procesů. Tento klíčový vitamín si naše tělo nedokáže vytvořit samo, proto jej musíme přijímat z potravy nebo výživových doplňků. Náš liposomální vitamín C je s 90% vstřebatelností momentálně označován za jednu z nejlépe využitelných forem, ve srovnání s běžnými doplňky stravy má až 6krát vyšší vstřebatelnost. K podpoře obranného systému organismu je velmi vhodný i vitamín D a zinek, což je důvod, proto je jejich kombinace s vitamínem C vysoce účinná.

Obsažené aktivní látky jsou obaleny liposomy, malými mikročástečky tuku, který umožní jejich přenos v neporušeném stavu do krve a dále až do buněk. Unikátnost tohoto liposomálního doplňku spočívá právě v synergii vitamínu C, vitaminu D3, zinku a lecitinu.

Dávkování

  • Dospělí: 2 krát denně 5 ml
  • Děti od 3 let: 1 krát denně 2,5 ml
  • Těhotné a kojící ženy 1x denně 5 ml

Liposomální formy živin

Nejnovější vědecké poznatky nám umožňují nabídnout našim zákazníkům vitaminy, či jejich směsi, v moderní, tzv. liposomální formě. Liposomy jsou tukové částečky, které jsou vytvářeny v lidském těle, běžně se vyskytují např. v mateřském mléce a kolostru, kde zajišťují rychlé a účinné vstřebávání živin do tělních buněk. Liposomy získávané ze slunečnicového lecitinu se dnes ale používají i při výrobě nejprogresivnějších doplňků stravy, v nichž jsou vitamíny či minerály obaleny tukovou vrstvičkou liposomu za vzniku tukového váčku, který ve srovnání s klasickými formami aplikace živin poskytuje několik nesporných výhod. První z nich je snadné a rychlé pronikání přijatého liposomálního přípravku do krevního oběhu a z něj přímo do buněk, kde se obsažené živiny (v našem případě vitamíny) uvolní a umožní rychlý nástup požadovaného účinku. S tím související druhou velkou výhodou je zajištění stability přijímané živiny, která je ušetřena degradujícího působení trávicího systému a v maximálním množství se tak může dostat dovnitř buněk.

Další výhodou je, že ani při vysokých dávkách vitamínu či minerálu obalených v liposomálním tukovém pouzdře nehrozí podráždění trávicího traktu (např. při příjmu vysokých dávek kyseliny L-askorbové). V neposlední řadě je uživatelsky příznivý taktéž ochranný účinek liposomů na trvanlivost obsažených živin. Tukové pouzdro je účinně chrání před oxidačními a štěpícími procesy a prodlužuje tak dobu použitelnosti výrobku. Všechny tyto přednosti liposomálních forem živin dodávaných do organismu je výrazně upřednostňují před klasickými dosud používanými formami a lze očekávat, že rozsah jejich   použití mezi doplňky stravy bude nadále rychle vzrůstat. 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.