Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány

NK4

Skladem - expedujeme do 24 hodin


652 Kč

538.84 bez DPH

Počet

Originální kúra posilující obranyschopnost a podporující ženské reprodukční orgány. Pomáhá se zánětlivými i hormonálními problémy.

Kúra obsahuje

  • T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ – Antibakteriální, slinivka
  • T15 JEŘÁB PTAČÍ – Ženské potíže, klimakterium, stres a vyčerpání, projevy stárnutí
  • P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P30 LICHOŘEŘIŠNICE – Antimikrobiální působení
  • P10 ČERNÝ RYBÍZ - MALINÍK – Hormonální rovnováha, ženský organismus

Užívání kúry

Současně užívat tinktury penízovka, ptačí jeřáb a bříza, po využití tinktury břízy vezmete lichořeřišnici a pokračujete v užívání penízovky a ptačího jeřábu, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití lichořeřišnice vezmete nakonec černý rybíz-maliník a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.