Doplněk z bylin pro udržení normálního krevního obrazu

NK12

Skladem - expedujeme do 24 hodin


652 Kč

538.84 bez DPH

Počet

Kúra z bylinek a pupenů rostlin stimuluje krvetvorbu a příznivě ovlivňuje krevní obraz. Je velmi vhodná jak podpůrný revitalizační prostředek při i po chemoterapii.

Kúra obsahuje

  • T6 ELEUTEROKOK – Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • T50 LEUKO-STOP – Tvorba červených krvinek, srdce, játra, obranyschopnost
  • P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P45 TAMARYŠEK – Adaptogen, fyzická a psychická odolnost, játra, trávení a pročišťování těla
  • P40 VINNÁ RÉVA – Antioxidační ochrana tkání, integrita cévního systému, klouby

Užívání kúry

Současně užívat tinktury eleuterokok, Leukostop a bříza, po využití tinktury břízy vezmete tamaryšek a pokračujete v užívání eleuterokoku a Leukostopu, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití tamaryšku vezmete nakonec vinnou révu a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.