Doplněk z bylin jako pomoc při detoxikaci a regeneraci organismu

NK17

Skladem - expedujeme do 24 hodin


677 Kč

559.50 bez DPH

Počet

Podporuje činnost jater, ledvin, střevního traktu, významně přispívá k pročišťovacím procesům v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, stimuluje kvalitu a oběh krve. Doporučujeme zvláště po zimním období.

Kúra obsahuje

  • T20 KRVEČISTÍCÍ EXTRAKT I Složení krve, cirkulace krve, srdeční a cévní funkce, vitalita, imunita
  • T34 PÝR I Snížení nadváhy, čištění organismu
  • P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P15 JALOVEC I Odolnost organismu, trávení, metabolismus trávení, metabolismus tuků a sacharidů
  • SV20 TRUBKOVEC + CELÍK. Unikátní kombinace extraktů trubkovce a celíku

Užívání kúry

Současně užívat tinktury krvečistící extrakt, pýr a bříza, po využití tinktury břízy vezmete jalovec a pokračujete v užívání krvečistícího extraktu a pýru, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití jalovce vezmete nakonec trubkovec+celík a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.