Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace

NK24

Skladem - expedujeme do 24 hodin


587 Kč

485.12 bez DPH

Počet

Kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochra- nu proti kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační pochody v těle.

Kúra obsahuje

  • T42 TOPOL I Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce
  • P16 JASAN I Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů
  • P15 JALOVEC I Odolnost organismu, trávení, metabolismus trávení, metabolismus tuků a sacharidů
  • P9 ČERNÝ RYBÍZ-BOROVICE-VINNÁ RÉVA I Cévní systém, dýchací systém, klouby

Užívání kúry

Současně užívat tinktury topol a jasan, po využití tinktury jasanu vezmete jalovec a pokračujete v užívání topolu, pokud vám dojde, tak bez něj. Po využití jalovce vezmete nakonec černý rybíz-borovice-vinná réva a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.