Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy

175ml

K20

Skladem - expedujeme do 2 dnů

Stresy, deprese


502 Kč

414.88 bez DPH

Počet

Kúra pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přirozenou cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní a fyzické rovnováhy.

Kúra obsahuje

Užívání kúry

Současně kapat třezalku, vrbku, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete lípu a vše postupně doužívat.

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo napište aktuální stav, případné změny či reakce a podle toho vám paní magistra stanoví další postup. Napsat lze i na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu

Zklidnění nervové soustavy

Kúra, která napomáhá k optimální relaxaci a získání duševní rovnováhy Mgr. Jarmila Podhorná. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Skvělé - kúra pomohla

Kúru K20 jsem dostala od své kamarádky jako dárek , k odloženým druhým 25.narozeninám. Z bývalé práce jsem si odnesla syndrom vyhoření a alopecii ( na jednom místě mi vypadly vlasy) Vlasy jsem vyřešila klidem a vlasovými zábaly, ke klidu mi pomohla příroda, meditace a vaše kúra, děkuji.<br />