Komárek - repelent proti hmyzu
  • Komárek - repelent proti hmyzu
  • Komárek - repelent proti hmyzu
  • Komárek - repelent proti hmyzu

Komárek

100ml

V9

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Levandulový odpuzovač hmyzu


219 Kč

180.99 bez DPH

Počet

Speciální lihový přípravek příjemné, osvěžující vůně levandule vytvořený převážně z éterických olejů. Můžete jej nastříkat na pokožku i oblečení. Přípravek je vhodným pomocníkem při návštěvě lesa, při procházkách v přírodě a mnoha sportovních aktivitách.

Zajímavosti o levanduli

Levandule je 1/2 - 3/4 m vysoký polokeřík, který je původem ze Středomoří. U nás se pěstuje v teplejších oblastech. Podle některých studií vůně levandule rozptýlená v pracovních prostorách zvyšuje produktivitu práce. Pro podpůrné účely se používá hlavně květ, který obsahuje silice, třísloviny, antokyany a hořčiny a z něj připravená tinktura.

Levandule je vyhledávaná pro svoji příjemnou vůni, která může odpuzovat nežádoucí hmyz. Už naše babičky připravovaly odvar z levandule a koření, jehož vůně držela komáry, mouchy a další hmyz mimo obydlí.  

Výroba přípravku

Tuto parfémovanou vodu z éterických olejů a levandule, vyrábíme v naší rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (4)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Ověřený zákazník

Hodně aromatické, ale zaručeně účinné.

Komáry odpuzuje, muže přitahuje 😉

Ověřený zákazník

Doporučuji, otestováno v terénu i v bytě.

Skvělý produkt - funguje jak na český komáří hmyz, tak řecký!

Perfektní!

Všichni v rodině jsme byli překvapeni, jak skvěle Komárek funguje. Při našich častých procházkách v přírodě jsme vyzkoušeli už spoustu repelentů, ať už klasických nebo na přírodní bázi. Kromě Komárka jsem s žádným nebyla tak spokojená. Klasické repelenty většinou nepříjemně páchnou a ty přírodní v zásadě nikdy nefungovaly. Komárek funguje perfektně a má příjemnou vůni, která neobtěžuje. Všem vřele doporučuji.